KAMPANYA AVANTAJLARI

•   D-Smart’ı 3 ay taahhüt vermeden kullanma fırsatı*
•   Kapıda işlem kolaylığı
•   Sürprizsiz, tek fiyat, net fatura
•   HD kalitesiyle D-Smart dünyasının zengin içeriği

* Uygulamadan 03 Ocak-31 Mayıs 2017 arasında yararlanılabilir. Uygulama, sadece yeni TV aboneliklerinde geçerlidir. Abone, aktivasyondan itibaren 90 gün boyunca, 40 TL iç kurulumu ödemek kaydıyla herhangi bir taahhüt iptal bedeli yansıtılmadan aboneliğini sonlandırabilir. 91. günden itibaren aboneliğin taahhütü dolmadan iptali durumunda, iptale kadar geçen sürede sunulan indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılacaktır.

KAMPANYA DETAYLARI

Kampanya Koşulları nedir?

3 ay cayma uygulamasından 03 Ocak-31 Mayıs 2017 tarihleri arasında yapılaycak yeni TV aktivasyonlarında geçerlidir.
Abone, aktivasyondan itibaren 90 gün boyunca, 40 TL iç kurulumu ödemek kaydıyla herhangi bir taahhüt iptal bedeli yansıtılmadan aboneliğini sonlandırabilir. 91. günden itibaren aboneliğin taahhütü dolmadan iptali durumunda, iptale kadar geçen sürede sunulan indirim ve avantajlar aboneye faturalandırılır.
Kapıda İşlem Uygulaması ‘ndan yararlanmak için 08502660266 Çağrı Merkezimiz ‘i arayarak talebinizi iletebilirsiniz. Kapıda İşlem Uygulaması, 03 Ocak 2017’den itibaren yapılacak yeni TV abonelikleri için 2019 sonuna kadar geçerli olup, 35 TL işlem bedelinin abone tarafından nakit ödenmesi durumunda geçerlidir.
Engelli Kampanyası’ndan yararlanan veya kimlik bilgilerine göre 65 yaş üstü olan abonelerden kapıda işlem bedeli alınmayacaktır.

Kampanya taahhütnamesini görebilir miyim?

Kampanya taahhütnamesi için tıklayınız.

Kampanya kapsamında taahhüt vermek gerekiyor mu?

[creativeform id=”1″]